KONKURS DLA DZIECI KLAS I-III

Rozstrzygnięcie

eliminacje szkolne odbyły się 25 marca

eliminacje gminne- 12 kwietnia w PSP Szczecyn

ELIMINACJE GMINNE- do konkursu zgłosiło się 16 uczniów klas I-III ze szkół z terenu gminy Gościeradów m.in.:

* Szczecyn,

* Gościeradów,

* Księżomierz,

* Suchodoły,

* Salomin,

* Liśnik Duży,

* Mniszek.

Każdy uczestnik zaprezentował wybrany przez siebie utwór z własnej kategorii wiekowej.

Komisja zwracałą szczególną uwagę na dostosowanie wybranego utworu do możliwości poznawczych i siły głosu recytatora.

Uczestników konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowychy oceniali jurorzy w składzie:

- przewodniczacy- Jolanta Czajka

- członkowie Krystyna Ziółkowska i Agnieszka Maziarska;

Komisja konkursowa oceniała ogólne wyrażenie artystyczne, kulturę mowy oraz interpretację wybranego utworu. W wyniku przeprowadzonych eliminacji wyłoniła zwycięsców poszczególnych kategorii:

• klasa I - zwycięzyła Zuzanna Nowak uczennica PSP im. ks. Karola Konopki w Szczecynie;
  • klasa II - zwyciężyła Katarzyna Barszcz uczennica ZS im. Jana Pawła II w Gościeradowie;
  • klasa III - zwyciężyła Wiktoria Bącal uczennica ZS im. Jana Pawła II w Gościeradowie.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy, sponsorowane przez wspierający naszą placówkę "SKOK STEWCZYKA'' oraz Radę Rodziców, a wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Organizator konkursu

Joanna Wierzchowiak

Cel Konkursu:

• rozwijanie zdolności recytatorskich
  • zainteresowanie uczniów oezją
  • prezentacja umiejętności najmłodszych
  • uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze

Sponsor: